Kafé – Restaurant – Galerie

lazanky_letakA.ai

lazanky_letakA.ai

RESTAURANT
Originální nekuřácká restaurace a kavárna v Lažánkách u Veverské Bítýšky je vzdálena pouhých 8 km od hradu Veveří. Snadno se k nám dostanete pěšky i na kole po trasách vedoucích údolím Bílého potoka a místo pro osvěžění naleznete v nedalekém zatopeném kaolinovém lomu. Nabízíme alternativu poobědvání a naše galerie je dalším výletním víkendovým cílem.

KAFÉ
Nabízíme dobrou kávu, inspirativní čítárnu, prostorný dětský koutek a posezení na letní zahrádce.

GALERIE
V galerii nabízíme od obrazů a jiných výtvarných děl až po netradiční interiérové doplňky. Nachází se u nás rozsáhlá vzorkovna tadelaktu – marockého štuku a nabídka ekologických interiérových barev s recepturami.

AKCE
Od jara do podzimu pořádáme pravidelné nedělní kulturní akce, koncerty či divadelní představení. Na přání pro Vás uspořádáme také firemní či rodinné oslavy.

KUCHYNĚ
Naši kuchaři pracují s čerstvými produkty především z blízkého okolí. V naší nabídce si vyberou ti, kteří preferují maso, ale máme rovněž kvalitní nabídku bezmasých či bezlepkových pokrmů. Vyrábíme také vlastní pečivo a cukrářské výrobky.

VÍNO
Nabízíme kvalitní Pálavská vína z Bavorského Degustária, zrající sýry a jiné pochutiny k těmto vínům. Kvalitní sklepy našeho objektu přejí i vínům archivním.

PIVO
Čepujeme Postřižinské pivo z Dalešického pivovaru a k němu nabízíme příslušné dobroty.